Úvodní stránka » Naše záruky

Naše záruky

Na co se u nás můžete spolehnout?

10 našich záruk pro Vás

  1. Cena na našem realitním portálu je vždy konečná – neplatíte již nic navíc.
  2. Inzerce zdarma - nemovitost si u nás může dovolit prodávat/pronajímat opravdu každý – inzerce je pro majitele až do odvolání zdarma.
  3. Rychlost - prodáte a pronajmete opravdu rychle - ptáte se proč? U nás se kupující a nájemci nemusí bát provize, a díky tomu nakupují za atraktivní ceny.
  4. Prodáte a pronajmete u nás za maximální možnou cenu - totálně minimalizujeme veškeré náklady na prodej/pronájem, a nabízejícímu tím pádem zůstane více a zároveň je cena zajímavější pro kupující/nájemce.
  5. Bezpečnost - prodej a pronájem u nás je bezpečný – nikoho nenecháme napospas podvodníkům – právní servis si u nás může dovolit opravdu každý.
  6. Nabídka všech nemovitostí na trhu – na Reality-BezProvize najdete nabídky majitelů i realitních kanceláří – u nás je servis realitního profesionála příjemným bonusem, ovšem za předpokladu, že nezvyšuje cenu.
  7. Přehledné a pohodlné hledání – kupujete a chcete jen byt s terasou? Nebo sháníte pronájem? Pak uvítáte, že si můžete hledat jen byt zařízený nebo vhodný pro kuřáky či pejska. U nás nestrávíte hodiny čtením inzerátů, než zjistíte, zda má nemovitost požadované parametry.
  8. Poradenství – u nás nejste na prodej/pronájem nikdy sami, vždy najdete rady, jak postupovat, vždy se můžete obrátit na zkušené odborníky a také na našich fórech najdete rady a zkušenosti dalších prodávajících.
  9. Služby – víme, co vše je potřeba při prodeji a nájmu nemovitosti  a najdeme vám toho nejvýhodnějšího dodavatele služby.
  10. Garance – všechny služby za Vás prověřujeme, zajímá nás také vaše hodnocení - doporučujeme prospěšné služby, ne služby těch, co jen zaplatili za reklamu.

Jste majitel nemovitosti
nabízíte pronájem nebo prodej ?

Chci prodat nemovitost Chci pronajmout nemovitost Chci dražit nemovitost

Tipy odborníků

16. 1. 2013

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti

Jak dosáhnout toho, abyste jako prodávající dostal za svou nemovitost maximum při minimálních nákladech? Ne každá nemovitost je kupujícími dostatečně oceněna, jak tedy správně stanovit cenu nemovitosti a jak ji před prodejem zatraktivnit?

20. 12. 2012

Co nás čeká v roce 2013?

Letošní rok je pomalu za námi a počátek nového se kvapem blíží. Pojďme si společně připomenout, co nás čeká! Realitní trh je jedním z nejcitlivějších míst, které reaguje na ekonomickou a hospodářskou situaci. Jaké jsou prognózy podle ČNB a jaké jsou vyhlídky podle Evropské komise?

archív

Novinky emailem!

Zajímavá témata

Bez provize s.r.o., Brno (+420) 775 571 707