Úvodní stránka » Tipy odborníků » Foto prezentace - síla prvního dojmu

Foto prezentace - síla prvního dojmu

Asi se shodneme, že při nabízení nemovitostí přes internet, bez kterého se dnes neobejdete, utváří první dojem hlavní fotografie inzerátu a následně celá prezentace nemovitosti. Právě fotografie a prezentace nemovitosti je pro potencionálního kupce klíčová: pokud jej zaujme hlavní fotografie, váš inzerát si pročte. Naopak pokud není fotografie dostatečně atraktivní, přejde vaši nabídku bez povšimnutí.

Vžijte se do situace člověka, který si vybírá ke koupi/pronájmu nemovitost. Jak budete postupovat? Na základě požadovaných parametrů najdete nepřeberné množství inzerátů. Co mají společného a podle čeho budete dál vybírat? Ano, je to právě ona zmíněná úvodní fotografie - ta rozhoduje o tom, zda vůbec dojde k přečtení celého inzerátu a zhlédnutí prodávajícím připravené prezentace. První dojem je to nejdůležitější, nepodceňujte sílu představivosti zájemců a věnujte maximální pozornost kvalitě všech fotografií. Fotografie jako od profesionála můžete mít i vy, vyzkoušejte nástroj realitních profesionálů na úpravu digitálních fotografií.

Úvodní fotografii volte tak, aby dokázala jednoznačně vystihnout vaši nabídku, ideální je např. ucelený pohled na rodinný dům, v případě bytu volíme místnost vyzývající k návštěvě, dbáme na příjemné prostředí bez rušivých prvků. V prezentaci řadíme fotografie od pohledu na celek k detailnějším částem nemovitosti. Vaše fotografie jsou první, co zájemce uvidí, tak ať to není to jediné! Fotografie jsou pozvánkou k prohlídce vaší nemovitosti!

Jste majitel nemovitosti
nabízíte pronájem nebo prodej ?

Chci prodat nemovitost Chci pronajmout nemovitost Chci dražit nemovitost

Tipy odborníků

16. 1. 2013

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti

Jak dosáhnout toho, abyste jako prodávající dostal za svou nemovitost maximum při minimálních nákladech? Ne každá nemovitost je kupujícími dostatečně oceněna, jak tedy správně stanovit cenu nemovitosti a jak ji před prodejem zatraktivnit?

20. 12. 2012

Co nás čeká v roce 2013?

Letošní rok je pomalu za námi a počátek nového se kvapem blíží. Pojďme si společně připomenout, co nás čeká! Realitní trh je jedním z nejcitlivějších míst, které reaguje na ekonomickou a hospodářskou situaci. Jaké jsou prognózy podle ČNB a jaké jsou vyhlídky podle Evropské komise?

archív

Novinky emailem!

Zajímavá témata

Bez provize s.r.o., Brno (+420) 775 571 707